Profesjonalne zabudowy do przewozu zwierząt

TOROBRAVO oferuje Państwu wykonanie profesjonalnej zabudowy samochodów ciężarowych i naczep służące do przewozu żywych zwierząt.

Zabudowy do przewozu zwierząt

TOROBRAVO oferuje Państwu wykonanie profesjonalnej zabudowy samochodów cieżarowych i naczep, słuszące do przewozu zwierząt.

TOROBRAVO oferuje Państwu wykonanie profesjonalnej zabudowy samochodów cieżarowych i naczep, słuszące do przewozu zwierząt.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Koszt jest uzależniony od złożoności projektu i zakresu prac wykonywanych przy danej zabudowie. Prosimy o kontakt w sprawie szczegółowej wyceny

Możemy dla Państwa wykonać zabudowę dowolnego pojazdu ciężarowego. Od małych aut ciężarowych aż do zestawów ciężarowych. Przykładowe zabudowy mogą Państwo znaleźć w zakładce realizacje.

W zależności od stopnia skomplikowania i zakresu prac – wykonanie zabudowy trwa od kilkunastu dni do kilku tygodni. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt.

Zabudowy do przewozu zwierząt wykonane są ze stali i aluminium o odpowiedniej grubości i wytrzymałości. Pojazdy przez nas wykonane spełniają standardy wymagane na terenie Unii Europejskiej.

Po wykonaniu zabudowy należy wykonać przegląd techniczny pojazdu. Następnie udać się do wydziału komunikacji w celu uzyskania odpowiednich wpisów w dowodzie rejestracyjnym.

O nas

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wykonywania specjalistycznych zabudów samochodów ciężarowych. Posiadamy bogate doświadczenie. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów od małych samochodów ciężarowych aż do zestawów ciężarowych. Z dumą wspieramy polskich przedsiębiorców działających w obszarze transportu zwierząt. 

TORO BRAVO

ToroBravo 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: www.stronyczajkowski.pl